Váš prvý kontakt s masážou?

Žiadne obavy…

Masáže prinášajú uvoľnenie nielen tela, ale aj mysle.

Veľmi dôležitý poznatok je ten, že mnoho ľudí nevie o čom je vlastne kvalitná masáž. Niektorí aj tušia, ale sa hanbia, lebo ich telo nemá parametre kulturistov a preto sa radšej masáži vyhnú.

Všetky druhy masáží, ktoré ponúkam, sú príjemné a nemusíte sa báť nepríjemnej bolesti, prípadne modrín.

Je mi jasné, že odhaľovať svoje telo nie každému príjemné...
Preto preferujem poskytovanie masáží v prostredí, ktoré dôverne poznáte - t.z. u Vás doma. Doma sa predsa človek cíti najbezbečnejšie a vie sa uvoľniť a tak zvýšiť účinok masáže. Vy si dáte dole oblečenie len z tej časti tela, ktorú si bude chcieť nechať vymasírovať, ľahnete (prípadne sadnete) si na masérsky a masáž môže začať.

Na dosiahnutie čo najlepšieho účinku pre Váš organizmus je niekedy potrebné aplikovať aj niekoľko masáži po sebe v jednej kúre (napr. reflexná terapia chodidiel + lymfodrenáž, a pod.).

Používam čisto prírodné bylinné oleje s výťažkom liečivých rastlín.

Je vhodné odložiť všetky predmety, ktoré by mohli prekážať, ako napríklad hodinky, šperky.

Hodinu pred masážou neodporúčam jesť.

Ak trpíte alergiou na niektoré látky, prípadne lieky, užívate dlhodobo nejaké prostriedky na podporu Vášho zdravia, prosím, oznámte mi to pred začatím klasickej alebo lymfodrenážnej masáže.
Ak mám dostatočné informácie, viem sa lepšie pripraviť a masáž prispôsobiť Vášmu momentálnemu stavu.

Každý druh masáže má určité kontraindikácie (stavy kedy sa neodporúča daný druh masáže vykonávať ). Dajte na svoju intuíciu .
Keď sa na masáž necítite, radšej ju odvolajte.

Po masáži pite veľa tekutín, aby sa telo rýchlejšie zbavilo toxínov ktoré sú v tele. Aspoň pár hodín sa po masáži nesprchujte a nekúpte, masážne oleje sa lepšie vstrebú. Po masáži sa neodporúča piť alkohol. Doprajte si radšej vhodný bylinkový čaj.


Čo je masáž

Druhy masáží